E-Mail: lvalicek@dalstav.sk Tel.: +421 917 32 32 34

Firma DaL STAV s. r. o. je zameraná na stavebnú činnosť. Naša spoločnosť pôsobí na celom území SR a jej prioritné podnikateľské aktivity sú:

  • stavebné práce HSV, PSV priemyselných a občianskych stavieb
  • výstavba rodinných domov na kľúč
  • opravy rovných a šikmých striech
  • stavby a rekonštrukcie stavieb na kľúč
  • stavebná údržba rôznych priemyselných zariadení
  • zatepľovanie rodinných domov, obytných a priemyselných budov
  • montáž obkladov a dlažieb

Roky pôsobenia na slovenskom trhu nás presvedčili, že kvalita prác a solídnosť v prístupe našich ľudí sa odrazí na dôvere zákazníkov. Tým pádom sa snažíme mať čo najústretovejší a profesionálny prístup k našim klientom a ponúknuť im všetko pre kompletnú realizáciu stavby.

Naša snaha o spokojnosť zákazníka platí tak pri realizovaní tzv. “veľkých projektov” (napr. bytové domy, penzióny a pod.), ako aj pri výstavbe a rekonštrukciách rodinných domov na území celého Slovenska.
Ponúkame komplexné služby až po zápis na katastri. Je pre nás samozrejmosťou, na základe našich dlhoročných skúseností, poradenská činnosť, ktorá okrem zvyšovania kvality vykonávaných prác často vedie aj k ušetreniu nákladov na realizovanú prácu.
Máme všetky oprávnenia na stavebnú a inžinierskú činnosť.

Stavby realizujeme najnovšími pracovnými postupmi a kvalitnými materiálmi s cieľom odovzdať najvyššiu kvalitu pre nášho zákazníka. S tým je spojená aj naša schopnosť reagovať na náročnejšie požiadavky zákazníkov. Prednosťou našej firmy je dokonalá znalosť prostredia výstavby, projektov a rozpočtov.

Zamestnávame profesie: murár – obkladač, murár – štukatér, tesár, klampiar, maliar, elektrikár, inštalatér, kúrenár a iné.

Spolupracujeme s kvalitnými a spoľahlivými dodávateľmi.

Veríme, že Vám dokážeme poskytnúť to najlepšie, čo slovenský trh v stavebnom segmente ponúka.